Ana Sayfa
Ziyaretçi defteri
Kocaeli Tarihi
Kocaeli Tanitimi 1
Kocaeli Tanitimi 2
Kocaeli Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Kocaeli Eski Fotoğrafları
Kocaeli 3D Sanal Tur
Kocaeli Resimleri
Kocaeli Yol Haritasi
Kocaeli'de Önemli Bağlantılar
Kocaeli Önemli Telefonlar
Deniz Seferleri
Programlar
Download
Nöbetçi Eczaneler
Site Yönetimi
İletişim
 

Kocaeli İli Önemli Bağlantıları

Ajanslar
Ajans Press http://www.ajanspress.com/
Anadolu Ajansı http://www.aa.com.tr/
Anka Ajansı http://www.ankaajansi.com.tr/
AnsesNet Haber Ajansı http://www.ansesnet.com/
Basın Haber Ajansı http://www.bha.com.tr/
Cihan Haber Ajansı http://www.cihan.com.tr/
İhlas Haber Ajans http://www.iha.com.tr
Reuters Türkiye http://www.reuters.com.tr/
Sorgun Postası http://www.sorgunpostasi.com/



Belediyeler
Acısu Belediyesi http://www.acisu.bel.tr/
Alikahya Belediyesi http://www.alikahya-bld.gov.tr
Bahçecik Belediyesi http://www.bahcecik.bel.tr
   
Büyükderbent Belediyesi http://www.buyukderbent.com/
Çayırova Belediyesi http://www.cayirova.bel.tr/
Darıca Belediyesi http://www.darica.bel.tr
Değirmende Belediyesi http://www.degirmendere.bel.tr
Derince Belediyesi http://www.derince.bel.tr
Gebze Belediyesi http://www.gebze.bel.tr
Gölcük Belediyesi http://www.golcuk.bel.tr
Halıdere Belediyesi http://www.halidere.bel.tr
Hisareyn Belediyesi http://www.hisareyn.bel.tr
İhsaniye Belediyesi http://www.ihsaniye.bel.tr
Kandıra Belediyesi http://www.kandira.bel.tr
Karamürsel Belediyesi http://www.karamursel.bel.tr
Karşıyaka Belediyesi http://www.kocaelikarsiyaka.bel.tr/
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi http://www.kocaeli.bel.tr
Körfez Belediyesi http://www.korfez.bel.tr
Köseköy Belediyesi http://www.kosekoy.bel.tr
Kullar Belediyesi http://www.kullar.bel.tr
Maşukiye Belediyesi http://www.masukiye.bel.tr
Saraybahçe Belediyesi http://www.saraybahce.bel.tr
Şekerpınar Belediyesi http://www.sekerpinar.bel.tr
Suadiye Belediyesi http://www.suadiye.bel.tr
Uzuntarla Belediyesi http://www.uzuntarla.bel.tr
Yazlık Belediyesi http://www.yazlik.bel.tr
Yeniköy Belediyesi http://www.kocaeliyenikoy.bel.tr
Yuvacık Belediyesi http://www.yuvacik.bel.tr



Dernekler
Genç Kocaelililer Derneği http://www.genckocaelililer.org.tr
Gesotim Arama Kurtarma http://www.gesotim.net
Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği http://www.kask.org.tr




E-Devlet
Askerlik Celp Dönemleri http://www.asal.msb.gov.tr/
Doğalgaz Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme http://www.izgaz.com.tr
Gölcük Devlet Hastanesi http://www.golcukdh.gov.tr/
Kocaeli Devlet Hastanesi http://www.kocaelidh.gov.tr/
Kocaeli İl Çevre ve Orman Müdürlüğü http://www.kocaeli-cevreorman.gov.tr
Kocaeli Sağlık Müdürlüğü http://www.kocaelism.gov.tr
Kurumlar Vergi Dairesi https://vedop.mb-ggm.gov.tr/internetvd/login.jsp
Motorlu Taşıtlar Vergisi Sorgulaması http://www.gib.gov.tr/index.php?id=40
SSK Hizmet Dökümü http://www.ssk.gov.tr/wps/portal
T.C. Kimlik Numarası Sorgulama http://tckimlik.nvi.gov.tr/Web/QueryIdentityNumber.aspx
Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi http://www.ttrehber.gov.tr/trk-wp/IDA2
Türk Telekom Telefon Borç Sorgulama ve Fatura Ödemesi https://ett.turktelekom.com.tr/
 
ı
 


Kocaeli Siteleri
Dilovası Halkının Sesi http://www.dilovasi.org
Gebze Org http://www.gebze.org
Herekeli Com http://www.herekeli.com
İzmit Rock http://www.izmitrock.com
Kocaeli İnternet Portalı http://www.kocaelionline.com/
Salih Saydam http://www.salihsaydam.com/


Ulusal Gazeteler
Akşam Gazetesi http://www.aksam.com.tr
Cumhuriyet Gazetesi http://www.cumhuriyet.com.tr
Dünya Gazetesi http://www.dunyagazetesi.com.tr
Fanatik http://fanatik.ekolay.net/fanatik/Default.aspx
Fotomaç http://www.fotomac.com.tr
Gazeteler http://www.gazete.org
Hürriyet Gazetesi http://www.hurriyet.com.tr
Milliyet Gazetesi http://www.milliyet.com.tr
Radikal Gazetesi http://www.radikal.com.tr
Sabah Gazetesi http://www.sabah.com.tr
Takvim Gazetesi http://www.takvim.com.tr
Tercüman Gazetesi http://www.tercuman.com
Türkiye Gazetesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr
Vakit Gazetesi http://www.vakit.com.tr
Vatan Gazetesi http://www.vatanim.com.tr
Yeni Şafak Gazetesi http://www.yenisafak.com.tr
   


Yerel Gazeteler ve Haber Portalları
   
Bizim Gazete(Körfez) http://www.bizimgazete
Bizim Kocaeli Gazetesi http://www.bizimkocaeli.com.tr
Çağdaş Kocaeli Gazetesi http://www.cagdaskocaeli.com.tr
Değirmendere Portalı http://www.degirmentasarim.com
Gebze Gazetesi http://www.gebzegazetesi.com
Gebze Haber http://www.gebzehaber.net
Haberci Online http://www.habercionline.com
Kocaeli Barış Gazetesi http://www.kocaelibaris.com.tr
Kocaeli Demokrat http://www.kocaelidemokrat.com/
Kocaeli Gazetesi http://www.kocaeligazetesi.com.tr
Kocaeli Öncü http://www.kocaelioncu.com
Özgür Kocaeli Gazetesi http://www.ozgurkocaeli.com.tr






Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
E-mail adresin:
Siten:
Mesajınız:

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=